Stavebná spoločnosť OHL ŽS a.s. presťahovala svoje kancelárie do business centra Tuhovská.

Jedna z najvýznamnejších slovenských stavebných spoločností, OHL ŽS a.s., rozšírila základňu nájomcov v administratívnom objekte BC Tuhovská v Bratislave. Významný realizátor pozemných, vodohospodárskych, ekologických, inžinierskych, priemyselných a energetických stavieb po novom využíva približne 800 m2 pri vstupe do Bratislavy na Zlatých pieskoch.

BC Tuhovská je ekologickou stavbou založenou na využití alternatívnych zdrojov energie. Je ľahko dostupná z diaľničného uzla smer Brno, Viedeň, Trnava, čo pri zameraní spoločnosti OHL predstavovalo jeden z hlavných rozhodovacích faktorov.

Ing. Bohumila Chrappová, predsedníčka predstavenstva a výkonná riaditeľka OHL ŽS SK, a.s., okomentovala výber nových kancelárskych priestorov: „OHL ŽS SK, a.s. vzhľadom k súčasnému rozvoju firmy a za účelom skvalitnenia pracovných podmienok pre zamestnancov hľadala v priebehu roku 2017 nové priestory, kam premiestniť sídlo slovenskej divízie. Priestory business centra Tuhovská vo všetkých smeroch vyhovujú našim potrebám, a to i vzhľadom k výhodnému umiesteniu pre návštevy zahraničného vedenia skupiny OHL ako aj obchodných partnerov.“

Lukáš Králik, Konzultant z oddelenia kancelárskych nehnuteľností JLL Slovensko, hovorí: „Ďalšie úspešné usadenie nájomcu do modernej a svojou architektúrou neštandardne presvetlenej administratívnej budovy s dostatočnými parkovacími kapacitami aj pre náročnejších nájomcov. Svoju adresu tu našli významné nadnárodné značky, čo je aj prípad aj OHL ŽS SK.“

O spoločnosti OHL

Skupina OHL je medzinárodná skupina stavebných spoločností s materskou firmou v Španielsku. Na trhu pôsobí viac než 100 rokov a aktuálne je jednou z najväčších medzinárodných stavebných skupín s pobočkami po celom svete.