Nivy Tower privíta nového nájomcu, firmu Thermofisher Scientific.

Pre spoločnosť Thermofisher Scientific, ktorá patrí k popredným svetovým leadrom v oblasti vedy, sme zabezpečili komplexné služby od vyhľadania kancelárií a zabezpečenia nového nájomného kontraktu až po kompletný interiérový návrh, projektový manažment a realizáciu fit-outu priestoru na kľúč. Slovenská centrála Thermofiser Scientific sa tak presunie na plochu 1 200 m2 do projektu Nivy Tower v Bratislave. Držíme palce, nech sa našim vedkyniam a vedcom v novom prostredí darí!

Rozhovor s Jankou Machovou z tímu Office Agency, ktorá transakciu sprostredkovala.

Prečo práve Nivy Tower boli pre Thermofisher tým správnym riešením?

Spoločnosť Thermofisher sa na Slovensku rýchlo rozrastá a vytvorenie kvalitného a atraktívneho zázemia bolo pre klienta zásadnou otázkou. V súčasnej dobe zohráva pracovné prostredie dôležitú úlohu už v samotnom hiringu nových zamestnancov. Dôraz, ktorý uchádzači kladú na štandard kancelárií a lokalitu, v ktorej budú pôsobiť ovplyvňuje aj proces výberu budovy. Nivy Tower bola z pohľadu svojho umiestnenia, štandardu a občianskej vybavenosti jasnou voľbou.

Ako dlho sa tento deal riešil a čo si myslíš, že bol hlavný dôvod pre klientové rozhodnutie?

Od prvotnej inštrukcie klienta po podpis zmluvy prešiel necelý rok. Hlavným dôvodom, pre ktorý si klient budovu vybral bol vysoký štandard priestorov a lokalita, v ktorej sa budova nachádza.

Pre aké spoločnosti odporúčas priestory v Nivy Tower?

Nivy Tower je svojou polohou priam predurčená firmám s dynamickým kolektívom, firmám, ktoré chcú byť v centre diania, či rýchlo sa rozrastajúcim spoločnostiam. Určite ju odporúčam firmám, pre ktoré wellbeing zamestnancov a ohľaduplnosť k životnému prostrediu hrajú významnú úlohu.