JLL sprostredkovala 2 500 m2 prenájmov v Polus Tower I.

Tím z oddelenia kancelárskych nehnuteľností realitno-poradenskej spoločnosti JLL exkluzívne zastupoval Pivovary Topvar pri sťahovaní kancelárií do budovy Polus Tower I. o celkovej výmere približne 1 000 m2.

Štefan Finta, obchodný riaditeľ spoločnosti Pivovary Topvar , hovorí: „Veríme, že dôležitou súčasťou nášho úspechu je podpora a starostlivosť o zamestnancov a do tejto oblasti patrí aj vytváranie vhodného a inšpiratívneho pracovného prostredia. Nové kancelárie v Polus Tower I. nám priniesli kombináciu kvalitných a moderných priestorov v dobrej lokalite s výbornou sociálnou vybavenosťou."

Administratívny komplex Polus Towers, ktorý koncom roka 2015 oznámil oficiálne ukončenie rekonštrukcie a modernizácie priestorov v danom období v komplexe doprenajal vyše 5 000 m2. JLL tím z oddelenia kancelárskych nehnuteľností sa postaral o takmer polovicu, kedy okrem Pivovarov Topvar presťahoval firmy ako The Soft, Essilor a Audatex Slovakia.

„Po rekonštrukcii sú dnes Polus Towers úspešne prenajaté, čo podčiarkuje atraktivitu nášho projektu. Polus Towers I je takmer plne obsadená a Polus Tower II pokračuje s pridávaním nových prenájmov", dodal Karel Bor, Country Manager pre správu aktív Immofinanz z portfólia kancelárskych nehnuteľností v Českej republike a na Slovensku.

„Zo strany našich klientov pozorujeme trend smerujúci k väčšej flexibilite nových kancelárskych priestorov. Po odchode dvoch najväčších nájomcov, firiem Telecom a IBM, a po spomínanej úspešnej modernizácii je Polus Towers pripravený poskytnúť priestory, ktoré sú momentálne firmami na bratislavskom trhu vyhľadávané," hodnotí Dalibor Surový, vedúci oddelenia kancelárskych nehnuteľností JLL Slovensko.

IMMOFINANZ je spoločnosť pôsobiaca v oblasti komerčných nehnuteľností, ktorej aktivity sa v súčasnosti zameriavajú na segmenty retailu, kancelárií a logistiky na ôsmich hlavných trhoch Európy: v Rakúsku, Nemecku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Poľsku a Moskve. Hlavné podnikateľské aktivity zahŕňajú správu a rozvoj nehnuteľností. Portfólio nehnuteľností spoločnosti má hodnotu približne 5,8 miliardy EUR a zahŕňa viac ako 380 nehnuteľností. IMMOFINANZ je kótovaná na burzách vo Viedni (ATX index) a Varšave. Pre viac informácií prosím navštívte: www.immofinanz.com