iOffices #2 | Mercurtrade

V pokračovaní nášej série iO Offices vám prinášame jeden z našich najnovších projektov, na ktorom sa podieľala spoločnosť Mercurtrade a v ktorom spolupráca medzi našimi tímami Office Agency a Project Development & Services viedla k vytvoreniu jedinečného pracovného priestoru.

Janka Machova Polyakova, ktorá vedie našu Office Agency, úspešne sprostredkovala presťahovanie spoločnosti Mercurtrade do Einparku - prvej uhlíkovo neutrálnej kancelárskej budovy v Bratislave. Udržateľnosť a inovácie boli kľúčovými aspektmi v súlade s víziou spoločnosti Mercurtrade.

Hladkú realizáciu projektu zabezpečil náš tím Project Development & Services, v rámci ktorého Martina Ščepková vytvorila jedinečný dizajn nových priestorov Mercurtrade s rozlohou 350 m2 a Juraj Zatkalik sprostredkoval kompletné riadenie projektu a stavebný dozor.

Čím tento projekt vyniká? Premyslená hra farieb vytvára pútavú atmosféru a prepojenie pracovného priestoru so sociálnymi zónami, ktoré umožňuje komunikáciu bez narušenia súkromia.

Sledujte, ako sa podelíme o ďalšie poznatky o príbehoch, ktoré sa skrývajú za pracovnými priestormi, ktoré vytvárame. Nová kancelária spoločnosti Mercurtrade je navrhnutá tak, aby bola viac než len pracovným priestorom - je to podceňovaný zážitok.

 

Sledujte nás na LinkedIne