iOffices #1 | Red Bull

Zaujímalo vás niekedy, ako vyzerajú kancelárie globálnych spoločností? Rozhodli sme sa podeliť sa s vami o jedinečný pohľad do sveta pracovných priestorov spoločností, s ktorými sme spolupracovali.

Naša prvá zastávka na tejto ceste nás zavedie priamo do Pradiarne 1900 v Bratislave, kde sme pomáhali vytvoriť charakteristické kancelárske priestory pre svetového giganta - Red Bull.

Sme hrdí na Martina Nagya, architekta v iO Partners Slovakia, ktorý sa chopil výzvy a vytvoril priestory, ktoré sú nielen vizuálne pôsobivé, ale aj plné energie, adrenalínu a vášne pre šport. Celá kancelária sa rozprestiera na ploche 450 metrov štvorcových na dvoch poschodiach a vystihuje podstatu spoločnosti Red Bull.

Pri návrhu sme sa inšpirovali duchom tejto globálnej značky, ktorý sa odráža v každom detaile. Industriálny štýl, ktorý sme zvolili, kombinuje útulnosť s ostrejšími kontúrami, čím vytvára jedinečnú atmosféru pre tím Red Bull. Každý kút kancelárie vás vtiahne do sveta, v ktorom sa spája kreativita a inovácie.

Tešíme sa, že sa s vami podelíme o ďalšie príbehy priestorov, ktoré sme vytvorili v spolupráci s našimi klientmi. Spoločne odhalíme tajomstvá úspešného pracovného prostredia!

Fotografie: EKOMA Design, a. s.

 

Sledujte nás na LinkedIne