CRIF – Slovak Credit Bureau si prenajala 2 500 m2 v kancelárskom komplexe Twin City v Bratislave.

Spoločnosť CRIF- Slovak Credit Bureau, ktorá zabezpečuje predovšetkým služby pre úverové registre bankových i nebankových inštitúcií, mení adresu. Od polovice decembra sídli v nových moderných priestoroch komplexu Twin City v Bratislave, kde si v bloku C prenajala vyše 2 500 m2 kancelárskych priestorov.

„Naša spoločnosť sa úspešne rozrastala, avšak vyše 140 zamestnancov doteraz pracovalo v kanceláriách v dvoch rozličných budovách v meste, takže sme dlhšie hľadali vhodné priestory, kde by sme všetci pracovali pod jednou strechou. Chceli sme, aby kancelárie vyhovovali nielen našim zamestnancom, ale aj našim klientom, aby sme k nim boli čo najbližšie,“ hovorí Ján Budinský, konateľ spoločnosti CRIF – Slovak Credit Bureau.

„Našou požiadavkou bolo nielen to, aby na novej adrese našli svoje pracovisko všetci zamestnanci našej spoločnosti, ale zároveň aby pracovali v modernom prostredí s komfortnými podmienkami na prácu a za primerané náklady. Priestory v Twin City tieto požiadavky spĺňajú. Verím, že naši zamestnanci a naši klienti sa budú v novom prostredí úplne novej budovy a v zaujímavej biznis lokalite cítiť veľmi príjemne.“

Kancelársky komplex Twin City z dielne HB Reavis sa nachádza v novej bratislavskej biznis štvrti v blízkosti hlavnej autobusovej stanice Mlynské Nivy pri dôležitej križovatke ulíc Karadžičova a Mlynské Nivy. Komplex ponúka nájomcom spojenie moderných priestorov v A štandarde so všetkými nevyhnutnými službami – viacerými reštauráciami, kaviarňami, maloobchodom, ako aj veľmi výhodnú polohu v tesnej blízkosti historického centra hlavného mesta.

„Projekt Twin City sa teší obľube o čom svedčí aj to, že bol 100% prenajatý niekoľko mesiacov pred jeho oficiálnym spustením do prevádzky. Citlivá architektúra reflektuje industriálnu minulosť zóny a v kombinácii s modernými priestormi, ktoré pre klienta upravujeme na mieru, prináša skvelý priestor na prácu. Sme radi, že to spoločne s našimi klientmi a partnermi vnímame rovnako a môžeme na zoznam pripísať ďalšieho významného nájomníka,“ dodal Martin Marko, Country Leasing Director pre HB Reavis Slovakia.

Spoločnosť CRIF – Slovak Credit Bureau pri výbere vyhovujúcich priestorov a rovnako pri rokovaniach o nájomných podmienkach zastupoval tím z realitno-poradenskej spoločnosti JLL.

Dalibor Surový, Vedúci oddelenia Kancelárskych nehnuteľností a Zastupovania nájomcov spoločnosti JLL, hovorí: „Dnes je výber správnej adresy pre biznis firmy veľmi dôležitý a komplexný proces. Okrem základných parametrov ako výška nájmu, lokalita a výmera, klient zohľadňuje funkčnosť a efektivitu priestorov, reprezentatívnosť a predovšetkým benefity, ktoré priestor dokáže poskytnúť jeho zamestnancom. Som rád, že sme takéto komplexné riešenie dokázali pre spoločnosť CRIF – Slovak Credit Bureau zabezpečiť a umožniť im vyberať z viacerých kvalitných možností, ktoré dnes hlavné mesto ponúka.“

Oddelenie Kancelárskych nehnuteľností JLL pôsobí na slovenskom trhu desiatym rokom. Spolupracuje s poprednými slovenskými a medzinárodnými spoločnosťami, ktorým poskytuje svoje poradenstvo a know how.

CRIF – Slovak Credit Bureau, s. r. o., zabezpečuje na Slovensku prevádzku slovenských úverových registrov, bankového a nebankového, prostredníctvom ktorých si banky a stavebné sporiteľne, resp. leasingové a splátkové spoločnosti overujú bonitu a schopnosť svojich klientov splácať budúce záväzky. Obom registrom CRIF – Slovak Credit Bureau zabezpečuje technický servis a služby klientskych centier. Spoločnosť CRIF – Slovak Credit Bureau je prevádzkovateľom významného informačného portálu Cribis Univerzálny register obsahujúceho komplexné informácie o všetkých subjektoch na Slovensku, vrátane informácií o ich platobnej disciplíne.

Spoločnosť CRIF – Slovak Credit Bureau bola založená v máji 2004, jej jediným akcionárom je medzinárodná skupina CRIF, ktorá je štvrtý najväčší prevádzkovateľ úverových registrov a systémov pre podporu úverového rozhodovania na svete. Ďalšie informácie www.crif.sk, www.crif.com.