Charles Boudet nastupuje na pozíciu CEO iO Partners

[Bratislava, 11. januára] – Spoločnosť iO Partners s radosťou oznamuje vymenovanie Charlesa Boudeta za CEO spoločnosti v celom regióne. Týmto vymenovaním chce iO Partners akcelerovať a posilniť rast firmy a taktiež aktívne prispieť k transformácii realitného sektora.

Charles Boudet s bohatými skúsenosťami v oblasti realít aj mimo nej, prináša do svojej novej role CEO nielen dlhoročnú prax, ale aj výrazné úspechy z predchádzajúcich pozícii.

Pred nástupom do JLL v roku 2006 pôsobil ako riaditeľ dodávateľského reťazca v globálnej potravinárskej spoločnosti Danone.

V JLL pôsobil 18 rokov na najrôznejších vedúcich pozíciách a v roku 2015 sa stal generálnym riaditeľom (CEO) pre Francúzsko, Belux a južnú a strednú Európu. Pod jeho vedením spoločnosť JLL zdvojnásobila svoje príjmy a úspešne transformovala spôsob svojho fungovania vďaka integrácií dát a technológií do centra svojich služieb.

Charlesova zdatnosť v technológiách a orientácia na ľudí perfektne korešpondujú s víziou spoločnosti iO Partners využívať inovácie na dosiahnutie mimoriadnych výsledkov v oblasti realitného poradenstva.

Charles Boudet vyjadril svoje nadšenie z podnikateľského prostredia v spoločnosti iO Partners a zdôraznil potenciál pre ďalší rozvoj: "Som nadšený, že môžem byť súčasťou spoločnosti iO Partners a prispieť k jej rastu. Mojím cieľom je čo najlepšie využiť príležitosti v oblasti inovácií, ktoré sú pred nami a čerpať zo svojich predchádzajúcich skúseností, aby sa spoločnosť iO dostala na popredné miesto v oblasti špičkového poradenstva. Verím v silu ľudí, spolupráce a technológií, ktorá nám pomôže dosiahnuť ambiciózne ciele."

Michael Stanton, zakladateľ spoločnosti iO Partners, vyhlásil: "Prilákanie lídra Charlesovho kalibru vypovedá o budúcej trajektórii našej spoločnosti. Je to dôkaz dôvery v iO Partners, ale aj potvrdenie príležitostí, ktoré nás čakajú. Som presvedčený, že Charlesove bohaté skúsenosti v kombinácii s naším podnikateľským duchom zohrajú významnú úlohu v našom ďalšom úspechu a rozvoji."

 

 

O spoločnosti iO Partners:

iO Partners (IOP) je realitno-poradenská spoločnosť so sídlom vo Viedni, ktorá poskytuje kompletný balík služieb v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku a v Srbsku. Ten zahŕňa služby zastupovania nájomcov, prenajímateľov, leasingu, kapitálových trhov, oceňovania nehnuteľností, projektových a developerských služieb, prieskumu trhu a strategického poradenstva. Spoločnosť má vedúce postavenie v sektore priemyselných a kancelárskych nehnuteľností a popredný oceňovací tím v regióne. Svoje pobočky má v Belehrade, Bratislave, Budapešti, Bukurešti, Prahe a vo Viedni. iO Partners je preferovaný partner spoločnosti JLL v Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.iopartners.com.

 

Kontakt:

Eva Molčanová

Marketing & PR Manager

eva.molcanova@iopartners.com

+421 917 710 747