Cestovnú kanceláriu Kartago Tour nájdete v Polus Tower II

Jedna z najväčších a najznámejších slovenských cestovných agentúr, Kartago Tour, presídlila svoje kancelárie do zmodernizovaných priestorov v rámci druhej veže komplexu Polus Towers v Bratislave.

Na viac než dvojnásobku pôvodnej plochy kancelárií (200 m2) sa v Polus Tower II centralizovali všetky administratívne jednotky Kartaga. Dnešná nová centrála sa rozprestiera na ploche takmer 550 m2.

Cestovná kancelária Kartago Tour pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994 a jej sieť tvorí13 vlastných značkových predajní a 13 franchisových predajných miest.

Peter Očovan, Country Manager Operations Slovakia spoločnosti IMMOFINANZ, hovorí: „Administratívne budovy Polus Towers sa po modernizácii tešia obľube, o čom svedčí aj fakt, že sú k dnešnému dňu takmer plne obsadené. Blízkosť nákupného centra zabezpečuje vynikajúcu vybavenosť a rovnako okolie s priamym prístupom k jazeru Kuchajda prináša vynikajúci priestor pre prácu. Som veľmi rád, že aj spoločnosť Kartago vníma tieto výhody a my môžeme v našich kanceláriách privítať ďalšiu významnú spoločnosť, ktorá rozšíri základňu nájomcov Polus Towers.“

Administratívny komplex Polus Towers je v sučasnosti jedným z najdynamickejších na bratislavskom trhu. Nachádza sa približne päť kilometrov od centra mesta, v mestskej časti Nové Mesto. Komplex tvoria dve kancelárske budovy a nákupné centrum. Firmám ponúka široké spektrum služieb, bohaté možnosti stravovania a nakupovania. Veľkou výhodou je blízkosť rekreačnej oblasti pri jazere Kuchajda, ktorá ponúka široké možnosti športovania a udržiavania work-life balance pre všetkých pracujúcich v Polus Towers.

Tím prenájmu kancelárskych nehnuteľností, medzinárodnej realitno-poradenskej firmy JLL, sprevádzal spoločnosť Kartago Tour počas celého procesu presídlenia.

Simona Slaninová, Konzultant z oddelenia kancelárskych nehnuteľností JLL: „Cestovná kancelária hľadala nielen väčšiu plochu, ale rovnako reprezentatívnejšie priestory. Polus Towers sú vďaka nedávnej modernizácii žiadanými a vyhľadávanými kancelárskymi budovami v Bratislave. Pri väčšej ploche firmy samozrejme dávajú dôraz na väčšiu efektivitu a optimalizáciu nákladov. Som rada, že sme v priebehu pár mesiacov dokázali pre zamestnancov Kartago Tour priniesť to najlepšie riešenie.“