Biznis adresu v minulom roku zmenila aj firma Sauter.

Zmenu sídla a nové priestory pre svojich zamestnancov sa v minulom roku rozhodla nájsť aj spoločnosť Sauter, ktorá patrí medzi globálnych hráčov vo vývoji riešení pre manažment budov a automatizáciu miestností.

Po dôkladnom prieskume trhu a vyhodnotení viacerých ponúk,  sa firma Sauter rozhodla pre kancelársky komplex Galvaniho Business Center III, kde na ploche približne 300 m2 vytvorila moderné a funkčné kancelárie pre svojich zamestnancov.  „So službami a proklientským prístupom spoločnosti JLL som bol veľmi spokojný a rád ich využijem aj v budúcnosti. Naša spolupráca mi ušetrila čas, energiu a v konečnom dôsledku aj financie,“ hovorí Miloš Butko, konateľ firmy Sauter.

Galvaniho Business Center III je súčasťou koncepcie areálu Galvaniho Business Center od nemeckej spoločnosti Lindner Group. Objekt ponúka 5 podlaží a je situovaný v jednej z etablovaných administratívno-obchodných lokalít v Bratislave s celkovou rozlohou 16 500 m2.  

„Spolupráca so spoločnosťou Sauter bola veľmi príjemná a celý proces sťahovania prebehol mimoriadne efektívne. Klient prišiel s jasnou predstavou a požiadavkami na nové priestory a mňa veľmi teší, že vďaka našej pripravenosti, kvalitnom poznaní kancelárskeho trhu a vynikajúcim kontaktom, sme dokázali projekt za päť mesiacov zrealizovať,“ dodáva Janka Machová z oddelenia prenájmu kancelárskych nehnuteľností JLL, „Ďakujem konateľovi firmy, Milošovi Butkovi, za jeho profesionálny a veľmi ľudský prístup. Veľká vďaka tiež patrí Ľubomírovi Haťapkovi z Lindner-Group za jeho ústretovosť a flexibilitu.“